Продавець Карабін - магазин пневматики в Україні. розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
540 відгуків

Поширені питання

 • Чи можна повернути куплений у вас товар?

  Звичайно, Стаття 9 закону щодо захисту прав споживачів дозволяє обміняти або повернути товар і отримати назад свої гроші протягом 14 днів у разі:

  Обмін товару належної якості провадиться:

  • якщо збережено його товарний вигляд
  • товар не використовувався
  • збережено споживчі властивості, пломби, ярлики
  • наявний також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

  АЛЕ, якщо ви почали користуватися товаром, і він Вас чимось не влаштовує - це не проблема продавця, а швидше - клієнта, і повернути гроші можна тільки перепродати товар як Колишній у вживанні. Так само пам'ятайте, що якщо при поверненні товару Ви втратили якийсь буклет, інформаційні дані, порвали упаковку або зірвали пломбу на упаковці/товар той магазин має право відмовити клієнту в поверненні товару.

  Якщо ж товаром Ви користуєтеся не порушуючи статтю 9 - те продавець дотримується правил гарантійного ремонту через власний сервіс, або через авторизованих сервіс-центри.

  ЦИТАТА з закону щодо захисту прав споживачів

  Стаття 9. Права споживача при придбанні товару належної якості

  1. Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, в якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

  Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.

  Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром.

  Перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню) з підстав, зазначених у цій статті, затверджується Кабінетом Міністрів України.

  2. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, споживач має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахуванням вартості, або розірвати договір та одержати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару в продаж. Продавець зобов'язаний у день надходження товару в продаж повідомити про це споживача, який вимагає обміну товару. 

  3. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем провадяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші, сплачені за товар, повертаються споживачеві у день розірвання договору, а в разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору - в інший строк за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом семи днів.

 • Як часто ви оновлюєте інформацію? Наскільки ціни та наявність, які видно на сайті, правдиві?

  Вся інформація, яка розміщена на сайті, актуальна. Всі ціни відповідають дійсності.

  Інформація про наявність товару може запізнюватися за дійсністю зовсім незначно: у випадку, якщо остання одиниця товару була продана вранці, товар може "зникнути" з наявності на сайті тільки до вечора.

 • Я живу в Україні на території автономної республіки Крим. Чому я не можу замовити у вас товар?

  У зв'язку з окупацією Криму на його території зараз діють нормативні акти РФ на вільний продаж, зберігання і носіння пневматичної зброї. Тому пневматична зброя і аксесуари до нього в даний момент не доставляються в АР Крим. Сподіваємося на Ваше розуміння.

 • Ви здійснюєте доставку за межі України? Наприклад в Росію?

  Ні, ми не відправляємо товар через кордон. Все, що можемо порадити - якщо у Вас є знайомі в Україні - попросіть їх зробити у нас покупку, ми доставимо товар їм, а вони провідником відправлять Вам.

 • Чи даєте ви гарантію на товар?

  Так, даємо. Гарантія на всю пневматичну зброю складає 6 місяців.

 • Яка дульна енергія моєї гвинтівки? Як розраховується енергія пострілу?

  Починаємо, зазвичай, з основ. Куля має вагу в грамах. Шанувальники ярдів і футів вважають за краще вимірювати вагу в граннах (grain). Один радянський грам = 15,43 грана. Пневматична кулька важить 0,45 грама, а куля від 0,25 до 1,08 грама.
  Швидкість. При описі пневматичної зброї вимірюється швидкість кулі при виході зі ствола. Чим далі куля летить, тим менша швидкість. За інших рівних, вага кулі теж впливає на швидкість. Чим більша вага, тим менша початкова швидкість кулі. За кордоном прийнято міряти швидкість у футах/с або fps (feet per second). Якщо переводити в нашу систему числення, 1 метр/с = 3,28 feet/s або 1000 fps це приблизно 305 м/с

  Енергія кулі залежить від маси кулі та її швидкості та обчислюється за формулою: E = (m* V^2) / 2. Для цієї формули маса кулі вимірюється в кг, швидкість — у м/c, енергія — у Дж (джоулях)

 • Що означає приставки "WR", "AR", "AO", "ZF" у маркуванні оптичних прицілів?

  WR (With Rings (англ.) – "з кільцями") – вказує на те, що приціл поставляється з кріпленнями. Зазвичай це кільця, але може бути моноблочне кріплення. Також виробник може змінювати комплектацію без попереднього повідомлення, тому що у прицілу в комплекті за фактом, слід уточнити у менеджера. Зустрічається у маркуванні продукції Gamo.
  AR (Air Rifle (англ.) – "пневматична гвинтівка") – вказує на те, що даний приціл виробник розробляв з урахуванням її можливого використання на пневматиці (упор на потужну реверсивну віддачу). Зустрічається у маркуванні продукції BSA та Air Precision
  AO (Adjustable Objective (англ.) - об'єктив, що настроюється) - вказує на наявність барабана відбудови від паралаксу безпосередньо на об'єктиві прицілу. Зустрічається у маркуванні продукції Gamo.
  ZF (Zielfernrohr (нім.) – приціл) – без коментарів. Зустрічається у маркуванні продукції Umarex.

 • Що означає швидкість кулі? Наскільки паспортна швидкість кулі відповідає дійсній?

  Початкова швидкість кулі характеризує потужність пневматичних гвинтівок. Термін "Дульна енергія (Дж)" технічно коректніший, але через меншу наочність він зустрічається набагато рідше. Через те, що швидкість кулі залежить від величезної кількості факторів, ця характеристика корисніша для приблизного порівняння різних моделей, ніж як точний статистичний параметр для даної моделі.

  За потужністю пневматичні гвинтівки умовно можна поділити на три групи (до 175 м/с – слабка, 175-280 м/с – середня, більше 280 – магнум, тобто потужна). Паспортна швидкість зазвичай вказується на кулі вагою 0.4 - 0.5 грама (частіше - 0.4).

  Незважаючи на те, що з потужних гвинтівок зазвичай стріляють важкими кулями, початкова паспортна швидкість для них вказується також для кулі 0.4 - 0.5 грама. Інакше б виникала плутанина, коли потужна гвинтівка, що має дульну енергію 18 ДЖ, мала б паспортну швидкість 220 м/с (для кулі 0.75 грама, яка краще для даної гвинтівки) і слабка гвинтівка з енергією 7 Дж мала б паспортну швидкість 22 для кулі 0.28 грама, яка краще для даної гвинтівки).

  Тому для 18 Дж вказують швидкість близько 300 м/с (0.4 г), а для 7 Дж - близько 180 м/с (0.4 г)

  Не дивлячись на те, що з потужних гвинтівок зазвичай стріляють важкими кулями, паспортна початкова швидкість для них вказується також для кулі 0.4 - 0.5 грама. Інакше б виникала плутанина, коли потужна гвинтівка, має дульне енергію 18 ДЖ мала б паспортну швидкість 220 м/с (для кулі 0.75 грама, яка переважно для даної гвинтівки) і слабка гвинтівка з енергією 7 Дж мала б паспортну швидкість 220 м/с (для кулі 0.28 грама, яка переважно для даної гвинтівки).

  Тому для 18 Дж вказують швидкість близько 300 м/с (0.4 грама), а для 7 Дж - близько 180 м/с (0.4 грама)

 • Який потрібен дозвіл на пневматичну зброю?

  Вся продукція нашого магазину за законами України знаходиться у вільному продажу. Не потрібно отримання будь-яких дозволів на купівлю, володіння, перевезення тощо. Реєстрація після купівлі в будь-яких органах внутрішніх справ також не потрібна.

  Під дозвільну систему в Україні підпадає тільки пневматична зброя, яка одночасна калібром понад 4.5 мм і має швидкість польоту кулі понад 100 м/с.

  Для пневматичної зброї, калибр ствола якої не перевищує 4,5 мм (а ми продаємо саме таке зброя), швидкість польоту кулі не має значення. Купівля такого пневматичного зброю не вимагає дозволу та спеціальної реєстрації для володіння.

  Детальніше читайте тут

 • Що таке фібероптичні нитки?

  Фібероптичні нитки (фіблооптика) – кольорові світловодні волокна (нагадує короткий відрізок рибальської волосіні), які пройдені в мушку та прицільну планку. Прицілюючись, Ви бачите кольорові точки, що підсвічуються від природного освітлення (сонце, місяць і т.д.), що спрощує процес зведення мушки і прицільної планки.

 • Які умови гарантії?

  Умови гарантії – стандартні, ні чим не відрізняються від інших магазинів: гарантія дається на шлюб під час виробництва.

  Якщо Ви самостійно розібрали товар – гарантія з нього знімається. Всі сучасні пневматичні гвинтівки та пістолети, що продаються на сьогоднішній момент, готові до експлуатації прямо "з коробки" та розконсервація з розбиранням УСМ веде до втрати гарантії. Детальніше читайте "Перші кроки після покупки пневматичної гвинтівки"

  Гарантія не поширюється на змінні витратні матеріали, знесення яких залежить від інтенсивності та характеру використання (ущільнення, пружини тощо). У гарантійний ремонт товар приймається після пред'явлення товарного чека на купівлю.

 • Які правила носіння пневматичної зброї?

  В Україні законом регламентується лише носіння зброї, яка підпадає під дозвільну систему (вимагає дозволу на купівлю, реєстрацію тощо). Пневматична зброя калібру не більше 4.5 мм під обмеження дозвільної системи не підпадає – це єдина інформація в законі про таку зброю. Відповідно, таку зброю можна купувати, носити тощо. абсолютно вільно. На практиці бажано не носити повністю заряджений та готовий до пострілу пістолет (і проколотий балон та вставлена ​​обойма з кулями), хоча в жодному законі таких норм немає.

  Детальніше читайте статтю "Володіння пневматикою: міфі та реальність"

 • Які документи я отримаю зі зброєю?

  Ми продаємо зброю в комплектації, в якій її випускає виробник. Як правило, в комплекті зі зброєю є тільки коротка інструкція користувача. Правовий статус пневматичної зброї не потребує наявності в інструкції будь-яких серійних номерів, дат випуску, печаток тощо. Таке поняття, як "паспорт зброї" відноситься тільки до російської пневматики, в усьому світі пневматична зброя випускається зі звичайними інструкціями. Деякі моделі пневматичних рушниць випускаються без інструкцій. Наявність або відсутність інструкції або паспорта будь-яких інших документів про продаж ні як не впливає на законність пневматичної зброї, т.к. на його купівлю, володіння, перевезення, зберігання тощо. НЕ ПОТРІБНО НІЯКИХ ДОКУМЕНТІВ.

 • Чому я не можу купити товар в вашому магазині, а замість кнопки "замовити" тільки "Написати"?

  Якщо Ви не можете купити тільки окремі позиції, то швидше всього на даний момент часу вони просто продані ((( Але Ви завжди можете зателефонувати нашим менеджерам і вони напевно підкажуть Вам коли цей товар ми очікуємо на складі або запропонують щось аналогічне.

  Сподіваємося на Ваше розуміння та подальшу співпрацю.

  З повагою, команда інтернет-магазину зброї «Карабін».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner